Hässleholms Hantverks- & Industriförening

Järnvägsgatan 7

281 31 Hässleholm

E-post: kansli@hantverkarna.nu

Org.nr: 837000-0831

Bankgiro: 402-9732

Webmaster

Fotograf Johan Funke

johan@funke.mobi

0708-482801

Styrelsen

Inge Svantesson Ordförande

Telefon: 0707-90 07 98

Jörgen Persson Vice Ordförande

Telefon: 0708-247833

Annika Bäckman Sekreterare

Telefon: 0708-88 12 66

Eva Turesson Kassör

Telefon: 0708-160860

Marcus Bengtsson Ledamot

Telefon: 0708-0708-886153

Sven-Erik Lavin Ledamot

Mobil: 0705289296

Uno Nilsson Ledamot

Telefon: 079-334 83 57

Annika Blomkvist Suppleant

Mobil: 073-931 26 49

Krister Nilsson - Suppleant

Telefon: 0705-89 54 90

Curt-Erik Karlsson Uthyrning

Telefon: 0708-350670

Please reload

Fastighetsutskott

Curt-Erik Karlsson

0708-350670

curterik.karlsson@gmail.com

 

Inge Svantesson

0707-900798

inge.svantesson@gmail.com

 

Tommy Jansson

0708-349601

tommyjansson@telia.com

Sven Jinert

sven@jinert.se

Klubbmästeri

Annica Blomqvist

0739-312649

annika_blomqvist@hotmail.com

Johan Nilsson

0768- 66 66 74, allmecano@allmecano.se

 

Gert Svensson

0709-669962

swedishgear@gmail.com

Programutskott

Annika Blomqvist

073-931 26 49

annika_blomqvist@hotmail.com

 

Christer Svantesson

0733-600099

christer@svantessons.se

 

Mikael Andersson

0706-343782

mikklo1971@gmail.com

Utbildningsutskott

Uno Nilsson - Ordförande

uno.nilsson@hessleholm.se

070-971 70 81

 

Mattias Hörgerud - Ledamot

horgerudsel@live.se

070-998 89 16

Jörgen Persson - Ledamot

info@hassleholmssnickeri.se

070-824 38 73

 

Krister Nilsson - Suppleant

vankivagolv@gmail.com

070-589 54 90

Ola Persson - Suppleant